Bilgi Alın

Konsept

Yeni Bir Hayat Yükseliyor. 
İyi bir yaşam hayaliniz, AP FOREST GATE’da gerçek oluyor; Doğal, huzurlu, güvenli…

Şehrin merkezinde, sorunların dışında 
Hem şehrin merkezinde, hem de büyük kentin getirdiği olumsuz koşulların dışında; yemyeşil bir peyzaj içinde huzurlu ve güvenli, otopark problemi olmayan, tüm teknolojik altyapı, konfor ve donanıma sahip olan özel bir sitede yaşamak ister misiniz ?

AP Forest Gate; benzersiz doğası, tertemiz havası, yürüyüş yolları, sosyal ve sportif alanlarıyla size gerçekten farklı bir yaşam sunmaya söz veriyor.

Her açıdan mükemmel…
AP Forest Gate; Yenimahalle’nin yükselen yıldızı Yeni Batı Mahallesinde yer alıyor. Hızla gelişen ve yeni değerler ekleyen Yeni Batı Mahallesi, şimdiden Ankara’nın en gözde bölgesi olmuş durumda. 

Panoramik 3 Cepheli Özel Mimari
Bütün daireler, 3 cephesi ile bahçe manzaralı olarak tasarlandı. Spor alanları, çocuk oyun alanı, sauna ve fin hamamı gibi hayatınızda farklılık yaratacak detaylar şimdiden düşünüldü. 
Depreme dayanıklı, inşaat imalat işlerindeki bütün disiplinlerin gerekleri yerine getirilerek, tecrübeli ve donanımlı kişilerce inşaatlar tamamlanacak.  3 cepheli, modern, estetik cepheler ile size farklı bir yerde yaşayacağınızı hissettirecek. Her eve ait özel otopark bulunacak. 

Yenimahalle’nin hızla gelişen bölgesi ve en değerli yaşam alanı Yeni Batı’da çok özel bir konut projesi yükseliyor.  Yapımına başlanan AP Forest Gate, şimdi sizleri bekliyor.

Ali PEKTEN 
Şani İnşaat A.Ş 
Yönetim Kurulu Başkanı

Adres: Yeni Batı Mahallesi Yenimahalle /Ankara

Telefon: +90 549 920 09 09

E-Posta: info@apforestgate.com


Satış Ofisi

Adres: Yeni Batı Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı 5428. Cad. Ap Green Tower A-Blok No:21 Yenimahalle/ ANKARA

Telefon: +90 549 923 06 06 & +90 543 191 09 09

Hemen Bilgi Alın

WhatsApp Telefonla Bilgi Alın